solo dla Pań

Tańcz solo dla Pań to zajęcia pełne energii skierowane do kobiet w każdym wieku.

 

ZUMBA

to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie.

 

Zumba jest przeznaczona dla wszystkich! niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Na zajęciach usłyszysz rytmy takie jak marengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych. Kombinacja kroków to unikalna formuła Zumby. Bawisz się od pierwszych zajęć! Zajęcia te są dynamiczne i efektywne. Instruktor sprawia, że na sali treningowej czujesz się jak na imprezie!

Zumba …
… to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

… jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

… jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

….no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

 

Co zabrać?
Prosimy zabrać obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój nie krępujący ruchów, coś do picia i coś do otarcia czoła:)

zajęcia w systemie jeden  raz w tygodniu po 60 min.

UWAGA!!!
– karnet na 4 zajęcia do wykorzystania w przeciągu 5 tygodni
Cena kursu:

zajęcia raz w tygodniu (4 razy w miesiącu)

instruktor prowadzący zajęcia:

licencjonowani instruktorzy ZUMBY

 

Latino Ladies

Uwielbiasz tańce latynoamerykańskie ? Marzysz o nauczeniu się kroków żywiołowej samby, energicznej cha cha cha czy zmysłowej rumby, ale nie masz partnera do tańca? Chciałabyś nauczyć się ruszać jak latynoskie tancerki, a przy okazji zgubić kilka zbędnych kilogramów?

 

Jeśli tak, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Będziesz miała okazję poznać gorące rytmy tańców latynoamerykańskich takich jak: brazylijska samba, rytmiczna czacza, kubańska salsa, skoczny jive, romantyczna rumba i wiele innych. Tańcząc lepiej poznasz swoje ciało, nauczysz się ładnie poruszać, nabierzesz pewności siebie i przypomnisz sobie jaką radość daje taniec.. Zajęcia Latino Ladies  to świetna zabawa oraz forma spędzania czasu wolnego, będąca doskonałą alternatywą dla aerobiku i innych form fitness.

 

Eleganckie, kobiece ruchy bioder, rąk, miękkość i zmysłowość – tego wszystko można nauczyć się na zajęciach Latino Ladies , by potem na imprezie królować na parkiecie wzbudzając zazdrość koleżanek oraz podziw mężczyzn.

 

Co zabrać?
Prosimy zabrać obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój nie krępujący ruchów, coś do picia i coś do otarcia czoła:)

 

zajęcia w systemie jeden   raz w tygodniu po 60 min.

UWAGA!!! – karnet na 4 zajęcia do wykorzystania w przeciągu 5 tygodni
Cena kursu:

zajęcia raz w tygodniu (4 razy w miesiącu)

instruktor prowadzący zajęcia: obecnie brak zajęć w grafiku

 

 


UWAGA:

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 10 Studio Tańca ESKULAP ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Studio Tańca ESKULAP zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.

[do action=”dance-list”/]