O nas

O nas Witamy na stronie  Studia Tańca Eskulap Agnieszki i Dariusza Brzostowskich – mistrzów tańca,  zawodowych nauczycieli i trenerów tańca sportowego, sędziów Federacji Tańca Sportowego.

Działalność taneczną kontynuujemy od 1993 roku. Konsekwentnie i z pasją przekazujemy  nasze doświadczenie i zdobywaną latami wiedzę. Wychowaliśmy już wielu mistrzów tańca! Sięgaliśmy po najwyższe trofea w najważniejszych imprezach tanecznych w kraju i za granicą, reprezentowaliśmy Polskę w najbardziej prestiżowych Turniejach i Festiwalach Tańca na całym świecie. Spod naszych skrzydeł wyszli między innymi: finaliści i półfinaliści Mistrzostw Polski, mistrzowie i wicemistrzowie Akademickich Mistrzostw Polski, wicemistrzowie Polski Juniorów oraz coroczni mistrzowie i wicemistrzowie Okręgu Łódzkiego w wielu kategoriach wiekowych. W naszym dorobku są tytuły wicemistrzów Polski, a w 2009 roku nasi tancerze zdobyli tytuł Mistrzów Polski w kombinacji 10 tańców par Dorosłych. To u nas taneczną pasję rozwijali między innymi Marcin „Mrozek” Mroziński, Ania Bosak i Anita Florczak – finaliści pierwszych edycji programu „You Can Dance” oraz wielu innych wybitnych tancerzy- dziś to najlepsi instruktorzy łódzkich szkół tańca!

Zobacz kto wyszedł spod „naszej ręki”

Dla wszystkich, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z tańcem lub kontynuować swoją pasję w grupach zaawansowanych, uruchamiamy nową, profesjonalną salę taneczną!

  • ZAPRASZAMY DO STUDIA TAŃCA ul. POJEZIERSKA 2/6 (róg Zgierskiej i Pojezierskiej)
    Oferta taneczna
  • Tych, którzy kursy tańca mają już za sobą  zapraszamy na zajęcia GRUPY HOBBY.
  • Zaawansowanym tancerzom proponujemy zajęcia sekcji sportowej –
    zapraszamy do KLUBU TAŃCA SPORTOWEGO.

Zobacz również: