Wychowankowie

  

Piotr Włodarczyk i Marta Wach

Pierwsi w historii naszego klubu Mistrzowie Polski!!!

  • 16 para Mistrzostw Europy
  • 11 para Pucharu Europy
Na odbywających się w dniu 07.03.2009 Mistrzostwach Polski w 10 tańcach w Ostrołęce, zajęła I miejsce w kategorii par Dorosłych, zdobywając tym samym tytuł Mistrzów Polski w Tańcu Towarzyskim na rok 2009, Ich koronną dyscypliną jest konkurencja 10 tańców i to w niej odnoszą największe sukcesy, ale specjalizują się także w tańcach standardowych. W swojej dotychczasowej karierze zdobywali już tytuły v-ce Mistrzów Polski, byli kilkakrotnie finalistami i zdobywcami brązowego medalu w Akademickich Mistrzostw Polski; to wielokrotni Mistrzowie Okręgu Łódzkiego w tańcu towarzyskim. Zdobywali medale na wielu prestiżowych Turniejach na Świecie (m.in.: Canada, Niemcy, Francja); reprezentowali nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Berlinie, Mistrzostwach Europy (Węgry), Pucharze Europy (Rosja-Moskwa). Piotr rozpoczynał swoją przygodę z tańcem w Eskulapie jako 10-cio latek, wspólnie z Anną Bosak był Wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich, finalistą Mistrzostw Polski w tańcach standardowych oraz zwycięzcą turnieju cyklu w kategorii 14-15 latków Piotr i Marta, dziękując naszym trenerom za lata pracy, zdobytą wiedze i doświadczenie w roku 2010 zakończyli karierę w turniejowym ruchu Amatorskim i przeszli na zawodowstwo.

 

–       MARCIN „MROZEK” MROZIŃSKI

Spędził wiele lat tańcząc w Studiu Tańca Eskulap. Jak sam mówi, były to jedne z najpiękniejszych lat w jego życiu. Dzięki ciężkiej pracy może pochwalić się tytułami Mistrza i v-ce Mistrza Okręgu Łódzkiego oraz wieloma sukcesami na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.  Do  jego największych osiągnięć należy również zajęcie 3 miejsca w III edycji programu „You can dance”. Zawsze próbował różnych technik tańca, brał udział w wielu warsztatach, dlatego teraz jego profesją jest NEW AGE-OPEN MIND, gdzie może wyrazić swoje emocje po przez ruch. Szkolił się m.in. w szkołach takich jak: Broadway Dance Center w New York, Debbie Reynolds, Millennium Dance Complex oraz The EDGE w Los Angeles.

 

  
–       ADAM MOŻDŻER

Wychowanek Studia Tańca Eskulap. Wybitny tancerz, który dzięki treningom pod bacznym okiem mistrzów tańca, osiągnął wiele sukcesów. Swoją karierę taneczną rozpoczął jako 9-latek, partnerując Magdzie Gołos. Już wtedy zwyciężał na wszystkich ogólnopolskich Turniejach w kategorii do 10 lat. Jako 12-13 latek był już jedną z 12 najlepszych polskich par tanecznych, a w kategorii 14-15 lat plasował się w ścisłej czołówce Polski. W 2006 roku stworzył duet z Anitą Florczak, Razem byli jedną z najlepiej zapowiadających się polskich par w kombinacji 10 tańców. Byli  między innymi finalistami  Akademickich Mistrzostw Polski, dwukrotnie plasowali się na 7 miejscu  Mistrzostw Polski w 10 Tańcach !!! Byli półfinalistami Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup”!!! Ponadto Adam w swojej karierze występował w programie muzycznym TVP2 „Jaka To Melodia”.  Trafił również na deski teatru Wielkiego, gdzie wystąpił w przedstawieniu pod tytułem „Broadway, Broadway”. Obecnie przekazuje z pasją zdobyta wiedze i doświadczenie, realizując się w roli wybitnego instruktora i trenera Studia Tańca Eskulap

 

–       ANITA FLORCZAK

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Dzięki treningom doszła do półfinału i finału Mistrzostw Polski oraz zdobyła międzynarodową klasę „S” w tańcu towarzyskim. Dołączyła do nas w 2006 roku, partnerując przez 2 lata Adamowi Możdżerowi. Razem byli jedną z najlepiej zapowiadających się polskich par w kombinacji 10 tańców. Karierę turniejową przerwała w 2008 roku, dostając się do III edycji programu „You can dance”, w którym przebrnęła przez wszystkie etapy i wystąpiła w odcinkach na żywo. Ciężka praca i doświadczenie zdobyte w Studiu Tańca Eskulap pozwoliły jej na udział w nagraniach teledysków, seriali (np. „Egzamin z życia”), programów „Jaka to melodia” czy „Hit dekady”. Aktualnie tańczy w zespole Cheerleaders Wrocław, z którym wystąpiła w półfinale II edycji programu „Mam talent”.

 

–       ANNA BOSAK

Od dziecka fascynował ją taniec. Od najmłodszych lat osiągała sukcesy na turniejach tańca towarzyskiego. W 2007 roku zakwalifikowała się do finału I edycji programu „You can dance”, w którym ostatecznie zajęła 3 miejsce. Swoją przygodę z telewizją kontynuowała, biorąc udział w „Tańcu z Gwiazdami”, w którym pojawiła się u boku Roberta Janowskiego.

 

 

–       KAMIL GEBEL

Tancerz posiadający najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcu towarzyskim. Reprezentant Studia Tańca Eskulap na licznych turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Ponadto brał udział w spektaklach, występując na deskach „Teatru V6”. Obecnie założyciel i właściciel jednej z łódzkich szkól tańca.

 

 

–       MAGDA GOŁOS

Utytułowana tancerka i świetna instruktorka. Karierę taneczną rozpoczęła wraz z Adamem Możdżerem – jako tancerka turniejowa, przez kilka lat zdobywała wiedzę i rozwijała swoje umiejętności będąc reprezentantką tylko i wyłącznie Studia Tańca ESKULAP. Wielokrotna Mistrzyni Okręgu Łódzkiego, półfinalistka Mistrzostw Polski w stylu standardowym, latynoamerykańskim, a także w kombinacji 10 tańców. Podczas swojej tanecznej kariery brała udział w wielu turniejach międzynarodowych. Na swoim koncie posiada również złoty medal, zdobyty podczas Mistrzostw Łodzi w Zespołowym Tańcu Sportowym.

 

–       DOROTA CYWIŃSKA

Wieloletnia tancerka Studia Tańca Eskulap. Wielokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium podczas ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejów tańca. Treningi i miłość do tańca pomogły jej w zdobyciu najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcu towarzyskim. Obecnie swoją wielką pasję realizuje poprzez nauczanie tańca, jako instruktor salsy, stylów Latino i tańców towarzyskich.

 

 

–       ARTUR KOZUŃ I KAMILA WIERZYŃSKA

Czynni tancerze Studia Tańca Eskulap. Mogą pochwalić się najwyższą międzynarodową klasą „S” w tańcu towarzyskim. Startują na turniejach  ogólnopolskich, międzynarodowych oraz z cyklu Grand Prix Polski. Wielokrotnie stawali na podium podczas Mistrzostw Okręgu Łódzkiego. Do ich największych osiągnięć zalicza się także: udział w półfinale Mistrzostw Polski w kombinacji 10 tańców, zakwalifikowanie się do finału Akademickich Mistrzostw Polski, zajęcie 25 miejsca na Blacpool Dance Festival  oraz 2 miejsca na turnieju rangi IDSF w Hungary-Siofok.

 

 

–       MATEUSZ KIERAŚ I MAGDA DERDOŃCZYK

Reprezentanci Studia Tańca Eskulap na turniejach tańca towarzyskiego. W tym zestawieniu dopiero rozpoczynają swoją karierę, a mimo to, plasują się na bardzo wysokich miejscach, podczas ogólnopolskich turniejów tańca. Taniec jest ich pasją i sposobem na życie, dlatego chcą się szkolić i rozwijać, by móc z tym związać swoją przyszłość.

Poprzednim partnerem Magdy był Bartosz Kollassa. Wspólnie brali udział w turniejach ogólnopolskich i tych z cyklu Grand Prix Polski. Stanęli także na podium podczas Mistrzostw Okręgu Łódzkiego, zdobywając tym samym tytuły Mistrzów i v-ce Mistrzów Okręgu.

 

–       MICHAŁ MACIEJEWSKI I JUSTYNA NOWAK
Aktualnie reprezentanci Studia Tańca Eskulap. Posiadają klasę taneczną A w stylu standardowym. Zdobywcy pucharu Okręgu Łódzkiego, a także Mistrzowie Okręgu Łódzkiego z 2010 roku. Ponadto dwukrotnie znaleźli się w półfinale Mistrzostw Polski w stylu standardowym oraz kombinacji 10 tańców. W rankingu par kategorii 14-15 lat zajmują  obecnie 4 miejsce w Polsce.