Taniec dla dzieci

Potrzeba ruchu jest jedną z najważniejszych potrzeb młodego człowieka. W naszej szkole tańca gwarantujemy dzieciom bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, oferujemy fachową opiekę najlepszych instruktorów i bezpośredni dostęp do najlepszej wiedzy tanecznej.

 

”Taneczny MIX” – dla najmłodszych

TANECZNY MIX fotogrupa wiekowa 4-6 lat; zajęcia obejmują podstawy różnych  form tańca :hip -hop, videoclip dance, taniec towarzyski  – przekazane w ciekawej , zabawowej formie. Krok po kroku wprowadzimy Twoje  dziecko w świat muzyki i tańca. Podczas tych zajęć odkrywamy z dziećmi naturalne zdolności ruchowe. Jednocześnie wykorzystujemy naturalną skłonność dzieci do zabawy, podczas której wprowadzane są kroki taneczne. Pamiętajcie, że im wcześniej Wasze dziecko zacznie tańczyć – tym lepiej! Dzieci bawiąc się poznają elementy różnych tańców, biorą udział w występach dla swoich rówieśników oraz rodziców.

Jaki powinien być strój:

luźny, niekrępujący ruchów, z tkaniny przepuszczającej powietrze ; obuwie: zmienne na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp)

Zajęcia w systemie jeden lub dwa razy w tygodniu po 45 min.

Grafik

 

instruktor prowadzący zajęcia:

Agnieszka Brzostowska, Maja Janowska, Solomiia Buzhenko

DISCO DANCE dla dzieci  6-9 lat

Aktualnie taniec ten jest jedną z najbardziej popularnych kategorii na Zawodach  Tańca Sportowego. Charakteryzuje się szybkim tempem oraz wymachami nóg, szpagatami i skokami. Bardzo energiczny i barwny styl!

Zajęcia obejmują także podstawy baletu i elementy akrobatyczne. Zajęcia taneczne wspierane są dodatkowo AKROBATYKĄ. Naukę tańca prowadzimy w systemie medalowym (kolejno w zależności od stopnia zaawansowania – brązowy, srebrny, złoty) Dzieci biorą udział w występach dla publiczności i Turniejach Tańca zdobywając medale i puchary!

Jaki powinien być strój: 

wygodny, gimnastyczny ; obuwie: specjalistyczne lub boso (ewentualnie skarpetki antypoślizgowe)

Zajęcia w systemie jeden lub dwa razy w tygodniu

Trener prowadzący zajęcia:  Agnieszka Brzostowska

Asystent trenera: Solomia Buzhenko, Maja Janowska

Grafik

hip-hop dla dzieci

HIP HOP dla dzieci Czeka Was energiczna dawka tańca i wspaniałej zabawy pod okiem wyjątkowo, charyzmatycznych i utytułowanych choreografów!

Zajęcia łącząca elementy kilku stylów tanecznych: funky, videoclip dance,  hip-hopu i innych. To idealne zajęcia dla dzieci o niespożytej energii, lubiących taniec i muzykę.

Wszystkich chętnych którzy chcą się poruszać przy rytmach hip-hopowym, R’n’B czy pop’u zapraszamy na zajęcia.

Jaki powinien być strój:

luźny, niekrępujący ruchów, z tkaniny przepuszczającej powietrze ; obuwie: zmienne na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp)

Zajęcia w systemie jeden lub dwa razy w tygodniu

Trener prowadzący zajęcia:  Kamil Hoft

Taniec Towarzyski dla dzieci

 

Taniec TOWARZYSKI 1t.towarzyski-dla-dzieci-mały

Nauka tańca towarzyskiego przynosi wiele korzyści, pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, jego sylwetkę, charakter i kulturę osobistą. Zajęcia te rozwijają koordynację ruchową, wyrabiają wrażliwość na muzykę, uczą rozpoznawać melodię i rytmy. Oprócz umiejętności poruszania się, dzieci poznają zasady dobrych manier, kształtują własną osobowość i uczą się zachowania w grupie. Dzięki występom przed publicznością dzieci stają się bardziej pewne siebie przez co jest im łatwiej zawiązywać nowe znajomości. Taniec towarzyski uczy też cierpliwości (do partnera i treningu) jak i samodyscypliny.

Od 20 lat specjalizujemy się w szkoleniu wybitnych tancerzy tańca towarzyskiego, mając na koncie wielokrotne tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski, medalistów najbardziej prestiżowych Festiwali Tańca zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Mając na celu prawidłowy rozwój najmłodszych adeptów tej dziedziny tanecznej, stworzyliśmy dla chętnych możliwość nauki „od podstaw” w Szkole dającej gwarancję udziału i sukcesów w Turniejach Tańca!

Nie trzeba przychodzić w parach!

SZKÓŁKA TANECZNA „ESKULAP-KIDS” 6-9 lat

nauka tańca w systemie medalowym (po każdym cyklu nauki dziecko prezentuje swoje umiejętności zdobywając medale, kolejno w zależności od stopnia zaawansowania – brązowy, srebrny, złoty ) Po 3 miesiącach nauki pierwsze pokazy tanecznych umiejętności. Grupa przygotowawcza do grupy ESKULAP JUNIOR i ESKULAP SPORT

SZKÓŁKA TANECZNA „ESKULAP-JUNIOR”

dzieci ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca mogą kontynuować naukę uczestnicząc już w Turniejach Ogólnopolskich i zdobywając klasy taneczne w ramach rywalizacji sportowej PTT

Jaki powinien być strój:

luźny, niekrępujący ruchów, z tkaniny przepuszczającej powietrze ; obuwie: zmienne na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp)

Zajęcia w systemie jeden lub dwa razy w tygodniu

Trener prowadzący zajęcia:  Agnieszka i Darek Brzostowscy


UWAGA:

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 10 Studio Tańca ESKULAP ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Studio Tańca ESKULAP zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.

[do action=”dance-list”/]