Osiągnięcia

Studio Tańca ESKULAP jest organizatorem corocznych turniejów tańca cieszących się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców miasta jak i klubów tanecznych z terenu całego kraju. Są to prestiżowe turnieje z cyklu GRAND PRIX Polski, w których każdorazowo tańczy kilkuset uczestników, w tym czołowe polskie pary w każdej kategorii wiekowej.

roku 2008 byliśmy organizatorami MISTRZOSTW POLSKI W 10 TAŃCACH – co było dla nas wielkim wyróżnieniem i uznaniem naszych dotychczasowych osiągnięć jako organizatorów.

W ponad 15-letniej karierze trenerskiej wychowaliśmy wielu znakomitych tancerzy
. Nasze pary każdego roku sięgały po najwyższe tytuły i medale w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego, zwyciężały w ponad 900 turniejach tańca na terenie całej Polski; plasowały się w finałach imprez międzynarodowych oraz w półfinałach i finałach Mistrzostw Polski. Przeżywaliśmy z naszymi parami radość i dumę z tytułów v-ce Mistrzów Polski, sięgaliśmy po medale w Akademickich Mistrzostwach Polski, a 7 marca 2009r spełniły się największe marzenia trenerskie – nasza czołowa para Piotr Włodarczyk i Marta Wach stanęli na najwyższym podium, zostając Mistrzami Polski par Dorosłych !!!, a tym samym reprezentantami naszego kraju na Mistrzostwa Świata i Europy.

Zobacz: Wychowankowie

Ponadto 
Tańczyliśmy na deskach warszawskiego Teatru Buffo i Teatru Wielkiego w Łodzi w musicalu „Broadway, Broadway”, a wielu naszych wychowanków brało udział w produkcjach i programach TV (m.in.:”Jaka to melodia”, „You Can Dance”, „Taniec z Gwiazdami”)

Zobacz: z eskulapa do TV 

rok 2011

 • Mistrzostwa Polski W 10-Ciu Tańcach- po raz kolejny Artur i Kamila znaleźli się w półfinale (13 miejsce).
 • Mistrzostwa Polski W 10-Ciu Tańcach- w kategorii Junior II Michał Maciejewski i Justyna Nowak, również docierają do półfinału (12 miejsce).
 • Mistrzostwa Polski w stylu standardowym- Michał Maciejewski i Justyna Nowak plasują się w półfinale na wysokim 9 miejscu.

 

rok 2010

 • Mistrzostwa Polski W 10-ciu Tańcach – kolejni nasi reprezentanci plasują się w półfinale – Artur Kozuń i Kamila Wierzyńska (12 miejsce
 • Akademickie Mistrzostwa Polski- wśród finalistów znajdują się Artur Kozuń i Kamila Wierzyńska (6 miejsce)
 • Blackpool Dance Festival 2010- Artur Kozuń i Kamila Wierzyńska zajmują 25 miejsce w kategorii do 21 roku życia w stylu standardowym, pokonując tym samym 94 najlepsze pary świata.

 

rok 2009

 • upragnione „złoto”… – tytuł Mistrza Polski w 10 Tańcach dla Piotra i Marty !!!!
 • Piotr i Marta reprezentują nasz kraj m.in. na Pucharze Europy w Moskwie – zajmując wysokie 11 miejsce oraz na Mistrzostwach Europy (Węgry) – miejsce 16
 • Akademickie Mistrzostwa Polski- finalistami zostali Artur Kozuń i Kamila Wierzyńska (6 miejsce)

 

rok 2008

 • Piotr Włodarczyk i Marta Wach zostają v-ce Mistrzami Polski w 10 Tańcach zdobywając brązowy medal, po „brąz” sięgają także w Akademickich Mistrzostwach Polski, reprezentują Polskę na MISTRZOSTWACH ŚWIATA w Berlinie, zdobywają czołowe miejsca na prestiżowych turniejach na Świecie;
 • Adam Możdżer i Anita Florczak w Mistrzostwach Polski w 10 Tańcach zajmują miejsce 7

 

rok 2007

 • Mistrzostwa Polski Dzieci (10-11 lat)- sukces naszej najmłodszej pary – Michał Maciejewski i Magda Wronka zdobyli 5 miejsce w tańcach standardowych;
 • Akademickie Mistrzostwa Polski – w finałach plasują się dwie nasze pary: Adam Możdżer i Anita Florczak (4 miejsce w t. latynoamerykańskich) oraz Piotr Włodarczyk i Marta Wach (5 miejsce w t. latynoamerykańskich i 6 w standardowych)
 • Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach – Piotr Włodarczyk i Marta Wach (miejsce 6), Adam Możdżer i Anita Florczak (miejsce 7)

 

Ubiegłe lata

Znakomite pary: Przemysław Niemczyk i Małgorzata Piasna oraz Dawid Tomczak i Katarzyna Walczak zdobywały dla nas tytuły: Akademickich Mistrzów i v-ce Mistrzów Polski w klasie B oraz Mistrzów i v-ce Mistrzów Okręgu Łódzkiego;

Sięgaliśmy po miejsca półfinałowe i finałowe w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Starszych. Pierwsze sukcesy w imprezach rangi mistrzowskiej zaczęła odnosić para Adam Możdżer i Magda Gołos.

W roku 2001 kolejna nasza para, Piotr Włodarczyk i Anna Bosak zdobyła brązowy medal i tytuł II v-ce Mistrza Polski Juniorów w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych, para ta także zwyciężyła w cyklu turniejów Grand Prix Polski.

W latach następnych w półfinałach Mistrzostw Polski uplasowali się kolejni nasi reprezentanci: Marcin Mroziński i Malwina Socha (2002 r. kat. Junior II), Adam Możdżer i Małgorzata Wodras (2004 kat. Młodzież; 2005 kat. Dorośli), a w roku 2006 do finału Mistrzostw Polski w 10 Tańcach par Dorosłych awansowali Piotr Włodarczyk i Marta Wach – zajmując miejsce VI, zdobyli także po raz pierwszy IV miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich