Obóz letni

Sezon wakacyjny zakończyliśmy sierpniowym obozem w Sypniewie. Jak co roku trenowaliśmy pod okiem najlepszych! Nasze zaproszenie przyjęli wielokrotni v-ce Mistrzowie Polski- Krystian Radziejowski i Sylwia Maczek, którzy poprowadzili niezapomniane i pełne pozytywnej energii zajęcia z tańców latynoamerykańskich. Nie zabrakło również innych stylów tanecznych. Kamila Wiaderek– utytułowana tancerka, instruktorka i twórczyni szalonych choreografii, wyciskała z nas „siódme poty” na zajęciach z hip-hopu, jazzu itp. Przez cały obóz nad wszystkim czuwali nasi trenerzy-                                  p. Agnieszka i p. Dariusz Brzostowscy, którzy prowadzili zajęcia zarówno z tańców latynoamerykańskich jak i standardowych oraz dbali o to, by z twarzy tancerzy nie znikał uśmiech.

 

Na terenie ośrodka Activ, do naszej dyspozycji była ogromna hala sportowa, siłownia oraz kilka mniejszych sal. Dzięki tym bardzo dogodnym warunkom, mogliśmy w stu procentach skupić się na ciężkiej pracy i doskonaleniu umiejętności. A kiedy ciało zaczynało odmawiać posłuszeństwa, relaksowaliśmy obolałe mięśnie pływając w basenie lub kąpiąc się w jacuzzi.

 

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy… Obóz w Sypniewie minął w oka mgnieniu, ale dzięki niemu, wkraczamy teraz w nowy sezon taneczny ze zdwojoną siłą!