Instruktorzy

Trenerzy i właściciele:

aga_darek1

Agnieszka i Dariusz Brzostowscy

Nasi instruktorzy:

 

                        RAFAŁ WALISZEWSKI
                              licencjonowany instruktor

 

 

 

Absolwent szkoły muzycznej. Od kilku lat zafascynowany gorącymi stylami tańców południa. Salsa, reggaeton i dancehall to jego wielka pasja. Zajecia  Zumba®Fitness  są idealnym sposobem połączenia ruchów tanecznych z mocą i energią  fitness. Ponadto podczas 1 godziny  zajęć jesteśmy w stanie spalić 800-1000 kcal! Jako instruktor chce w pełni przekazać radość, energię i przyjemność płynącą ze swoich  nieskomplikowanych choreograficznie zajęć.

 

foto  hip hop Koft

                 

                 KAMIL HOFT
                 HIP HOP,  techniki streetowe, break dance

 

 

 

doświadczony instruktor tańca, tancerz, choreograf, opiekun kolonijny oraz instruktor lekkoatletyki. Wyjątkowo charyzmatyczny, zdolny, uprzejmy i niezwykle energiczny.  Swoim optymizmem, uśmiechem i poczuciem humoru mobilizuje wszystkich do zapoznania się z tańcem, który jest jego pasją. Na jego zajęciach wszystko jest możliwe! Nauka kroków i choreografii przestaje być wyczerpującym treningiem, lecz staje się naprawdę świetną zabawą!! Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego o specjalizacji wychowanie fizyczne.
Współpracuje z zespołem Czarne Stopy a także  z teatrem im. Jaracza w Łodzi gdzie brał udział w spektaklach „Sen Nocy Letniej” W.Szekspira.

Choreograf Kordiana Kacperskiego na „Look of the Year” w Łodzi.

Uczestniczył w wielu warsztatach tanecznych miedzy innymi Summer Dance Intesive, DanceMania, Back to the Groove, Tricky LA, Europejskie spotkania taneczne, Hip Hop Mania, Fair Play Dance Camp
Uczył się  od NIKA DEMOURY(główny choreograf J.Bibera), LEE DANIELSA, SWEET, JAOU ASSUNCA, TONY CZARA, JIANA, LAURY EDWARDS, CANDANCE BROWN, KYLE HANAGAMI, KEVINA MAHERA, ANTHONY KAYE, VIET DANGA, GABRIEL FRANCISCO,SWEET, FLOCKEYA, MONCELLA „il cosbyego”, DAMONA FROSTA,TIGHT EYEZ-krump, LANDO WILKINSA,WILLDABESTA, MANKA, SANDI, MARCINA MROZINSKIEGO bboying-STORM, ROXRITE,KEEBZ,KID DAVID,POE ONE, bboy THOMAZ,  i wielu innych.
Brał udział w wielu pokazach i zawodach w całej Polsce m.in. RYTMY ULICY i THE STYLE CRASH.

 

kamila

Kamila Adamowicz
choreograf i instruktor tańca współczesnego, trener personalny, absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Łodzi, była tancerka zespołu „Busters” oraz „Aerodance”, zawodniczka aerobiku sportowego – mistrzyni województwa łódzkiego 2007, mistrzyni i vicemistrzyni Polski 2007 – prowadzi balet, jazz, modern jazz, show dance oraz zajęcia kondycyjne i ogólnorozwojowe;

marcin_mrozinski1

MARCIN „MROZEK” MROZIŃSKI
wieloletni tancerz i wychowanek  Studia Tańca Eskulap. Jak sam mówi, były to jedne z najpiękniejszych lat w jego życiu. Zdobywca tytułów Mistrza i v-ce Mistrza Okręgu Łódzkiego w tańcu towarzyskim, finalista III edycji telewizyjnego show „You Can Dance”, obecnie tancerz i choreograf. Zawsze próbował różnych technik tańca, brał udział w wielu warsztatach, dlatego teraz jego profesją jest NEW AGE-OPEN MIND, gdzie może wyrazić swoje emocje po przez ruch. Szkolił się m.in. w szkołach takich jak: Broadway Dance Center w New York, Debbie Reynolds, Millennium Dance Complex oraz The EDGE w Los Angeles.

przemek_niemczyk

Przemysław Niemczyk
tancerz i wychowanek klubu ESKULAP, były Mistrz i v-ce Mistrz Okręgu Łódzkiego w różnych kat. wiekowych, ćwierćfinalista Mistrzostw Polski, obecnie instruktor tańca towarzyskiego – instruktor na naszych obozach tanecznych, nauka tańca dla dzieci, par sportowych i dorosłych