dla Dorosłych

Discofox

 

NOWOŚĆ!!! Taneczny HIT najlepszych szkół tańca!!! 

DISCOFOX 0

Wybierasz się na imprezę, a nie potrafisz tańczyć w parze???

Kurs DISCOFOXA w Szkole Tańca Eskulap  sprawi, że zostaniesz królem (królową) parkietu na każdej imprezie (takiej jak wesele, dancing, Andrzejki, Sylwester, studniówka, bal okazjonalny, czy też impreza firmowa).

 

Discofox popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” (2 na 1) to jeden z: najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. I choć dotąd kariera Discofoxa w Polsce była raczej „cicha”, w  Europie zrobił on karierę wręcz oszałamiającą! Dlaczego ten taniec jest tak popularny?

Schemat kroków Discofoxa może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi. Pozwala na dużo większą swobodę ruchów niż przy typowych tańcach towarzyskich zarówno standardowych czy latynoamerykańskich W tym tańcu nie ma pomyłek. Ewentualna pomyłka wiąże się z odkryciem nowej figury.
Różnorodność figur, bogate choreografie a szczególnie możliwość zatańczenia praktycznie do każdej muzyki, zarówno w wolnym jak i szybkim tempie sprawiły, że Discofox stał się ostatnio hitem tanecznych parkietów w najlepszych Szkołach Tańca!!!

Dzięki kursowi tańca Discofox – dowiecie się jak zatańczyć do każdej muzyki nie tylko podstawowe figury, ale również dużo bardziej zaawansowane, które zachwycą publiczność, a Wam sprawią dużą frajdę w poznawaniu tego wspaniałego tańca.

Jesteśmy jedyną w Łodzi  Szkołą Tańca, w której można nauczyć się Discofoxa na odrębnym kursie. Co się z tym wiąże, program figur jest bardzo rozbudowany i atrakcyjny.
Nie siedź w domu – przyjdź do nas i baw się świetnie!!!

Program kursu obejmuje szeroki wachlarz kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać do każdego rodzaju muzyki. Partner pozna tajniki prawidłowego prowadzenia w tańcu, natomiast Partnerka nauczy się odczytywać sygnały, jakie Partner wysyła.

Obowiązują buty na zmianę.
Rodzaj obuwia dowolny, wygodny (chodzi o to żeby było czyste).
zajęcia w systemie jeden  raz w tygodniu po 60 min.                                          

zajęcia raz w tygodniu (4 razy w miesiącu)

instruktor prowadzący zajęcia: Dariusz Brzostowski

taniec towarzyski

Chcesz być uniwersalny w tańcu? Potrafić zatańczyć eleganckiego Walca czy charyzmatyczne Tango? Taniec towarzyski jest właśnie dla Ciebie. Świetna zabawa i okazja do spotkań ze znajomymi lub szansa  poznania  nowych ludzi. To najlepsze zajęcia dla par przed ślubem, wybierających się na bal, zabawę taneczną, studniówkę  czy Sylwester lub po prostu chcących nauczyć się tańca w parze. Pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego, rozwija pewność i wiarę w siebie.

Dowiesz się jak zatańczyć do każdej muzyki, jak poradzić sobie i zatańczyć z każdym partnerem czy dowolną partnerką.

Podczas kursów poznajemy najbardziej znane i lubiane tańce towarzyskie.

  • standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot i quickstep;
  • latynoamerykańskie: cha cha, samba, rumba, paso doble i jive;
  • dyskotekowe-użytkowe: 2 na 1, rock’n’roll, disco samba; disco swing, blues
  • popularne: salsa

Liczba tańców oraz choreografie dostosowane są do stopnia zaawansowania grupy tanecznej.

Zapewniamy kontynuację nauki w grupach średnio-zaawansowanych i zaawansowanych,  a jeśli spodoba Ci się ta forma rozrywki – zapraszamy na zajęcia grupy HOBBY

Obowiązują buty na zmianę.
Rodzaj obuwia dowolny, wygodny (chodzi o to żeby było czyste).
zajęcia w systemie jeden  raz w tygodniu po 60 min.

instruktor prowadzący zajęcia: Dariusz Brzostowski

ZAPRASZAMY NA LEKCJE INDYWIDUALNE

Cena: 45 min. – 130 zł od pary

Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec może być jednym z najwspanialszych przeżyć w Waszym życiu, jeśli odpowiednio się do niego przygotujecie. Możemy wspólnie sprawić, że wspomnienia tego Wielkiego Dnia będą powodem Waszej Dumy i Radości. Możecie pod okiem nauczyciela przygotować taneczne show z Waszym udziałem, które zapadnie w pamięć Wszystkim Waszym bliskim. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujecie.
Dokładnie uczymy kroków i układamy taką choreografię, dzięki której Para Młoda będzie mogła jak najlepiej zaprezentować się na tak ważnym przyjęciu, jakim jest wesele.

Pomożemy dobrać odpowiednią muzykę.

Proponujemy także naukę tańca do zabawy z gośćmi – disco samba, disco swing, rock’n’roll, walczyk, tango. Pokazywane są kroki podstawowe i podstawowe figury do powyższych tańców.

Jesteśmy pełni pomysłów, ale to, czego pragniecie jest dla nas najważniejsze, skoro to Wasza najważniejsza, jakże wyjątkowa chwila w życiu.

Termin lekcji uzgadniany jest indywidualnie

Cena lekcji: 45 min. – 130 zł od pary

UWAGA:
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 10 Studio Tańca ESKULAP ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Studio Tańca ESKULAP zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.

[do action=”dance-list”/]